Féilire / Calendar

Féilire

Mon 19 April

My On Readathon

To Fri 28th May 2021.

Tue 27 April

Cruinnithe Tuistí (Parent-Teacher meetings)

School closing at 12;00PM

Wed 28 April

Cruinnithe Tuistí (Parent-Teacher meetings)

School closing at 2;30pm

Mon 3 May

Lá Saoire Bainc / May bank holiday

School closed

Wed 5 May

Scrúdú Namer

Rang a Dó agus Rang a Sé

Wed 5 May

Scrúdú Drumcondra Gaeilge

To Fri 7th May 2021.

Tue 11 May

Scrúdú Béarla

To Wed 12th May 2021.

Wed 12 May

Scrúdú Litriú

To Wed 12th May 2021.

Thu 13 May

Scrúdú Mata

To Fri 14th May 2021.

Sat 29 May

An Chéad Chomaoineach

Fri 4 June

Cóineartú

To Sat 5th June 2021.

Mon 7 June

Tuairiscí Scoile

Wed 9 June

Naíonáin Nua ag teacht

Mon 14 June

Seachtain Aclaí (Health Week)

To Fri 18th June 2021.

Mon 21 June

Searmainis Deireadh na Bliana

Mon 7 June

Lá Saoire Bainc / June bank holiday

School closed

Tue 22 June

Laethanta Saoire an tSamhraidh / Summer holidays

School closing half day

Thu 26 August

Athoscailt na scoile/ Reopening of the school

Mon 25 October

Briseadh na Samhna / Halloween break

To Fri 29th October 2021. School Closed (inclusive)

Thu 23 December

Laethanta Saoire na Nollag / Christmas holidays

To Wed 5th January 2022. Inclusive

Mon 21 February

Briseadh lár théarma / Midterm

To Fri 25th February 2022. Inclusive

Wed 16 March

Lá le Pádraig / St. Patrick’s Day

To Fri 18th March 2022. School closed (inclusive)

Mon 11 April

Laethanta Saoire na Cásca / Easter holidays

To Fri 22nd April 2022. Inclusive

Mon 2 May

Lá Saoire Bainc / May bank holiday

School closed

Tue 31 May

Oysterhaven

Turas Scoile Rang a 5

Thu 2 June

Rumley's Farm

Turas Scoile Rang a 1

Fri 3 June

Rásaí na Cathrach

Mon 6 June

Lá Saoire Bainc / June bank holiday

School closed

Tue 7 June

Ballyhas

Turas Scoile Rang a 6

Wed 8 June

Leahy's Farm

Turas Scoile Rang a 5

Wed 8 June

Céimniú Rang a 6

Thu 9 June

Cuskinny

Turas Scoile Rang a 4

Sat 11 June

An Chéad Chomaoineach/ First Communion

Mon 13 June

Seachtain Aclaí

To Fri 17th June 2022.

Mon 20 June

Fota

Turas Scoile Rang a Trí

Fri 24 June

Laethanta Saoire an tSamhraidh / Summer holidays

School closing half day